Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
    

FAQ

 1. Czym się charakteryzuje Agencja Ochrony Bagniewski?

  Nasza firma charakteryzuje się profesjonalną oraz kompleksową ochroną oraz zabezpieczaniem imprez masowych. Doświadczenie, które posiadamy dzięki wieloletniej pracy w tej branży, wpływa na oferowane przez nas usługi. Wiele klientów poleca nas dalej dzięki temu, że posiadają do nas duże zaufanie.

 2. Co znajduje się w ofercie firmy Bagniewski?

  • Ochrona imprez masowych

   Naszą specjalnością jest profesjonalna ochrona imprez masowych w Bydgoszczy, ale także w innych miastach Polski. Obsługujemy liczne wydarzenia sportowo-rekreacyjne, artystyczne, ale również koncerty rockowe, a także targi różnego rodzaju. Zawsze skrupulatnie planujemy naszą pracą, aby zapewnić Państwu najwyższej jakości ochronę.

   Przejdź do strony

  • Barierki zaporowe, ochronne na imprey masowe

   Lekka i trwała konstrukcja, a także stabilność to główne cechy barierek ochronnych, których używamy na imprezach masowych. Wyposażone są także w solidne nogi, co sprawia, że się nie przewrócą. Wynajem barierek, który Państwu oferujemy z racji ich charakterystyki, mogą znajdować się z tyłu, z boku lub na parkingu.

   Przejdź do strony

  • Monitoring imprez masowych

   Oferujemy Państwu możliwość monitoringu imprez przy pomocy samochodu, który posiada niezbędne wyposażenie, takie jak kamery obrotowe, które mieszczą się na maszcie. Sprawia to, że rejestracja wydarzeń jest efektywna oraz komfortowa.

   Przejdź do strony

  • Wypożyczalnia radiotelefonów

   Oferujemy Państwu wypożyczenie radiotelefonów, które są używane podczas różnorodnych imprez w plenerze, czy akcjach ratunkowych. Istnieje także możliwość wypożyczenia wyposażenia do nich, np.: zestawów słuchawkowych, ładowarek lub zapasowych baterii.

   Przejdź do strony

  • Ochrona imprez masowych - szkolenia

   Mogą Państwo w naszej ofercie znaleźć profesjonalne szkolenia na członków służby porządkowej lub członków informacyjnych imprez masowych. Realizowane są one zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów. Zajęcia prowadzone są przez ludzi, którzy posiadają bogate doświadczenie praktyczne w danej dziedzinie.

   Przejdź do strony

 3. Jakie produkty znajdują się w asortymencie firmy Bagniewski?

  Chcąc dostosować się do potrzeb naszych klientów, Agencja Ochrony Bagniewski przygotowała dla Państwa różnego rodzaju zabezpieczenia. Listę dostępnych do wypożyczenia produktów mogą Państwo znaleźć poniżej:

  • Płot budowlany
  • Ogrodenia zaporowe
  • Barierki MOJO
  • Barierki lekkie
  • Ogrodzenie MONROVIA
  • Barierki ażurowe
  • Barierki ciężkie
  • Barierki ZOMO
 4. Czym jest radiotelefon?

  Radiotelefon to uproszczona radiostacja nadawczo-odbiorcza, która służy do porozumiewania się głosem oraz przekazywania informacji na niewielkie odległości. Podzielony jest on na trzy różne rodzaje: ręczny, przewoźny, a także bazowy.

 5. W jaki sposób transportowane są wypożyczone sprzęty?

  Agencja Ochrony Bagniewski oferuje kompleksową obsługę w tym temacie. Zagwarantujemy Państwu transport włącznie z rozstawieniem i złożeniem sprzętu. Odbiór osobisty jak najbardziej również wchodzi w grę.

 6. Jaki jest czas realizacji zamówienia?

  Realizujemy 24/7 oraz 365 dni w roku, co oznacza, że staramy się aby każde zamówienie dotarło w jak najszybszym czasie do naszych klientów.

 7. Wynajęty sprzęt został uszkodzony, co w takiej sytuacji?

  Każda z takich sytuacji jest rozpatrywana indywidualnie, ponieważ mogło na nią wpłynąć wiele różnych czynników zewnętrznych.

 8. Jak można się z skontaktować z Agencją Ochrony Bagniewski?

  Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi usługami, prosimy o kontakt telefoniczny na numer 501 028 603 lub mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.. Zachęcamy również do kontaktu z nami poprzez formularz, który znajduje się na naszej stronie internetowej.

Galeria

Kontakt

☎ 501 028 603
ul. Gabrieli Zapolskiej 10/79
85-149 Bydgoszcz
biuro@bagniewski.pl